Aplikacja MyWallet gotowa do testów

Dziś 1 maja aplikacja MyWallet po raz pierwszy ujrzała światło dzienne, jest ona dostępna pod tym adresem https://bboczkowski.herokuapp.com/ a lada dzień będzie dostępna pod adresem http://mywallet.com.pl/ .

Minęło trochę czasu od ostatniego posta, lecz było to spowodowane koniecznością poświęcenia trochę więcej czasu na rozwój aplikacji, ponieważ od jakiegoś czasu szło to bardzo powoli.

Zdecydowałem się puki co poświęcić trochę więcej czasu na rozwój mojej aplikacji niż na samo opisywanie jej na blogu, bo przecież wszystkie etapy możecie obserwować na moim GitHubie https://github.com/kandascan/mean .

Do końca konkursu już nie wiele czasu pozostało, tak więc od dziś zaczynam ostro brać się za robotę, tak żeby chociaż z zaplanowanymi funkcjonalnościami zdążyć na czas, a są nimi miedzy innymi: wykresy, oraz lepsze zestawienie wszystkich kosztów z możliwością różnego rodzaju filtracji.

Tak więc kolejnym etapem mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu będzie implementacja wykresów, a puki co przykładowy zrzut ekranu z aplikacji wygląda tak:


Zachęcam wszystkich do testowania mojej aplikacji, i z niecierpliwością czekam na krytykę :)
(PS. wiem, że aplikacja ma jeszcze trochę błędów jednak chce nimi zająć się trochę, później więc wybaczcie takie rzeczy jak brak walidacji itp. :) )

Komentarze

  1. Hej. Testuję i wygląda to super. Zwłaszcza statystyki. Oby tak dalej.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Szyfrowanie #2 - Porównanie funkcji skrótu

Asp.Net Core MVC na Ubuntu 16.04

Szyfrowanie